Rekrutacja – Publikowanie cyfrowe i sieciowe

certyf_2016Dla kogo są te studia?

Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi technologiami, masz świadomość, jak wielkie znaczenie w dzisiejszych czasach odgrywa szybki dostęp do informacji, lubisz współpracować z ludźmi, chciałbyś nauczyć się tworzyć publikacje w wersji cyfrowej oraz tradycyjnej, rozpowszechniać je oraz zarządzać nimi – wybierz Publikowanie cyfrowe i sieciowe – studia, które są odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku pracy.

Czego nauczę się w trakcie studiów?

Podczas studiów poznasz procesy związane z funkcjonowaniem publikacji cyfrowych – od ich tworzenia, przez dystrybucję, przechowywanie, archiwizację aż po odbiór i użytkowanie. Zapoznasz się z zadaniami twórców tych publikacji, odbiorców i użytkowników oraz zadaniami instytucji przetwarzających i udostępniających informację w różnorodnych formach i formatach. Zdobędziesz kompetencje związanie z wykorzystaniem nowych technologii w branży informacyjnej i komunikacyjnej.

Gdzie znajdę pracę?

Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w wydawnictwach publikacji tradycyjnych i cyfrowych (książek i czasopism), portalach internetowych, firmach prowadzących digitalizację publikacji, bibliotekach cyfrowych, instytucjach naukowych otwierających repozytoria typu Open Access, księgarniach internetowych, działach wydawniczych, marketingowych i promocyjnych różnych firm.

e-content

Zapraszamy na studia, dzięki którym zdobędziesz
interdyscyplinarne kompetencje.