Archiwum strony głównej – 12.06.2019

Zostań projektantem gier mobilnych
Do zespołu Good Books poszukiwani są stażyści, którzy będą współtworzyć nową markę Good Games, zajmującą się grami w kulturze i edukacji.
> Więcej informacji…

UNIWERSYTET MEDYCZNY w BIAŁYMSTOKU zatrudni młodszego bibliotekarza w Bibliotece Głównej więcej informacji…

 

 

Uwaga: studenci oraz absolwenci kierunku Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo z kwalifikacjami pedagogicznymi zainteresowani ofertami pracy proszeni są o kontakt z prof. Bogumiłą Staniów (e-mail: bogumila.staniow@uwr.edu.pl lub w godzinach konsultacji).

 

 

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA BIBLIOTEKARZY 

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Bibliotekarzy (Warszawa, 7.06.2019). Wśród tematów pojawią się m.in.: video scribing, literacki tramwaj, gamifikacja, liberatura, kamishibai, efektywna współpraca między wydawnictwem a biblioteką. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kod rabatowy: wpisując hasło „KSIAZKA” w podsumowaniu zamówienia, otrzymacie 100 zł zniżki. Bilety do nabycia na stronie: http://www.fmp.pl/2p6kve

 

 

 

List otwarty Dziekanów do Wspólnoty Uniwersytetu Wrocławskiego

 

 

Szanowni Studenci!

Rusza kolejna odsłona programu na realizację ciekawego projektu badawczego – konkurs „DIAMENTOWY GRANT”: MNiSW ogłasza konkurs na finansowanie projektów badawczych w ramach VIII edycji Programu.
Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

OTWARCIE PRACOWNI HUMANISTYKI CYFROWEJ – relacja

 

 

Miło nam poinformować, iż na rynku wydawniczym pojawiła się długo wyczekiwana, 2-tomowa (w sumie 1546 stron) kopalnia wiedzy o książce pod redakcją znawczyń „życia książki”
– Anny Żbikowskiej-Migoń i Marty Skalskiej-Zlat.
Niezbędne każdemu intelektualiście źródło informacji o różnorakich, często skomplikowanych, związkach łączących człowieka i książkę. Zachęcamy do obejrzenia, przeczytania, badania, eksplorowania bibliologicznej tematyki!
Zobacz więcej na stronie Wydawnictwa UWr